Hotel dla kotków


Hotel znajduje się w spokojnej okolicy, pod Lublinem (5 km). Umieszczony jest na poddaszu naszego rodzinnego domu. Nasz hotel jest przeznaczony wyłącznie dla kotów. Teren wokół hotelu i sam hotel jest monitorowany.
Istnieje możliwość wcześniejszego obejrzenia hotelu, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu wizyty.


Dane kontaktowe:
tel: 798 38 68 58
email: info@koteel.pl
facebook: hotelkoty

Mapa dojazdu

W dniu przyjazdu ze zwierzęciem, prosimy o przyniesienie ze sobą wypełnionej umowy i ankiety (do pobrania na naszej stronie). W ankiecie wskazują Państwo indywidualne preferencje kota (rodzaj spanka – o ile nie zostanie dostarczone własne, rodzaj żwirku, preferowana kuweta, rodzaj ulubionej karmy, preferowany sposób żywienia). Wszystko to, aby jak najbardziej zmniejszyć ewentualny stres kota spowodowany pobytem w nowym miejscu i zapewnić mu komfortowe warunki pobytu.
Zachęcamy do wysłania wypełnionej ankiety wcześniej na naszego @ info@koteel.pl, tak aby na moment przybycia kota do hotelu wszystko było już przygotowane.
Koty przyjmujemy tylko w transporterkach (ze względów bezpieczeństwa). Jeśli nie dysponują Państwo własnym, możemy wypożyczyć.

Umowa o hotelowanie:

Ankieta :

W zakrese opieki weterynaryjnej współpracujemy z lecznicą wybraną przez Hotel (w zależności od sytuacji) lub wskazanym przez Państwa lekarzem weterynarii.
W razie stwierdzonych: długotrwałego braku apetytu, niemożności załatwienia się, kichania, bólu gardła, apatii i innych problemów zdrowotnych, zostanie zamówiona wizyta domowa, bądź kot zostanie zabrany do weterynarza współpracującego lub innego wskazanego przez Państwa.
Wizyty są odpłatne. Rozliczenie na podstawie karty choroby i paragonów.
 

Stawiamy na profilaktykę i bezpieczeństwo. Boksy i place zabaw są codziennie sprzątane – odkażanie preparatem Virkon i lampą bakteriobójczą. Każdy kot – na czas pobytu – ma indywidualną kuwetę i łopatkę.

Zastrzegamy sobie możliwość odmowy przyjęcia do hotelu: kotów agresywnych, niesterylizowanych, kociąt, bez aktualnej książeczki zdrowia.

Przyjmujemy koty po kastracji i mające aktualne szczepienia na kocie choroby (aktualne tzn. na moment pobytu nie starsze niż dwa lata wstecz). Koty wychodzące obowiązkowo szczepienie przeciwko wściekliźnie. Jeśli kot ma korzystać z części wspólnych – aktualne badania na giardie/lambie.

Regulamin:

RODO :


Zapytaj o termin

Napisz do nas